Monday, May 29, 2023

निसान इन्डियाले म्याग्नाइटको विशेष ‘रेड एडिशन’ मोडल लन्च गर्दै

निसान मोटर इन्डियाले शुक्रबार देखि म्याग्नाइट रेड एडिसनको लागि बुकिङ सुरु गरेको छ, जुन जुलाई १८ मा लन्च हुनेछ । रेड एडिसनको तिन भेरियन्ट हुनेछ – म्याग्नाइट टर्बो एक्सभी एमटी रेड एडिसन, म्याग्नाइट टर्बो एक्सभी सीभीटी रेड एडिसन र म्याग्नाइट एक्सभी एमटी रेड एडिसन । बुकिङ, निसान इन्डियाको वेबसाइटका साथै देशव्यापी डिलरशिपहरूमा खुला गरिएको छ ।

निसान म्याग्नाइटको बजारमा प्रवेशसँगै भारतीय बजारमा निसानको स्थिति परिवर्तन भएको छ । निसान म्याग्नाइटले एक लाख भन्दा बढी बुकिङ प्राप्त गरेको छ र ५० हजार डेलिभर भइसकेको छ । भारतीय बजारमा म्याग्नाइटको अत्याधिक लोकप्रियताले निसानलाई एसयूभीको विशेष एडिसन लन्च गर्ने हौसला मिलेको छ ।

निसान म्याग्नाइटको रेड एडिसनमा फ्रन्ट ग्रिलमा रातो एक्सेन्ट, फ्रन्ट बम्पर क्ल्याडिङ, ह्वील आर्च र साइड बडी क्ल्याडिङ समावेश छ । यसमा बडी ग्राफिक्स, एलईडी स्कफ प्लेट, टेल गेट गार्निस र रेड एडिसन ब्याज समावेश हुनेछ । निसानले एसयूभीमा सुविधाहरू पनि अपग्रेड गरेको छ, यो अब वायरलेस चार्जर र एम्बियन्ट लाइटिंगको साथ आउनेछ ।

निसान मोटर इन्डियाका प्रबन्ध निर्देशक राकेश श्रीवास्तवले एक विज्ञप्तिमा भनेका छन्, “निसान म्याग्नाइट रेड संस्करणले युवा प्रयोगकर्ताहरुको लागि अद्वितीय ड्राइभिङ अनुभवहरू सिर्जना गर्ने वाचा गर्दछ । हामी विश्वस्त छौं कि ट्रिमको बोल्ड डिजाइन, पावर-प्याक प्रदर्शन, आराम, उन्नत प्रविधिहरू र कनेक्टिभिटी सुविधाहरूले ग्राहकहरूलाई मोहित पार्नेछ र अविस्मरणीय यात्राहरू सिर्जना गर्नेछ”।

Latest

मापसे चेक गर्न बसेका प्रहरी हवल्दारको हात गाडी चालकले भाँचिदिए पछि…..

पोखरामा मापसे गरेर गाडी चलाउदा चेकिङमा बसेका प्रहरी हवल्दारको...

नेपालमा पाइने यामाहाको सबै बाइकहरुको सूची, मुल्य सहित

अहिले विश्वव्यापी रूपमा प्रसिद्ध ब्रान्डको रूपमा परिचित यामाहालाई सन्...

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका...

हुन्डाइ कन्स्ट्रक्सन इक्विप्मन्टको नयाँ शाखा धनगढीमा सञ्चालन

हुन्डाइ कन्स्ट्रक्सन इक्विप्मन्टले आफ्नो नयाँ शाखा धनगढीमा सञ्चालन गरेको...

मापसे चेक गर्न बसेका प्रहरी हवल्दारको हात गाडी चालकले भाँचिदिए पछि…..

पोखरामा मापसे गरेर गाडी चलाउदा चेकिङमा बसेका प्रहरी हवल्दारको हात भाँचिदिएका छन् । चालक पोखराका व्यवसायी सौरभ थापा रहेको छन्। थापाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय...

नेपालमा पाइने यामाहाको सबै बाइकहरुको सूची, मुल्य सहित

अहिले विश्वव्यापी रूपमा प्रसिद्ध ब्रान्डको रूपमा परिचित यामाहालाई सन् १९७५ मा नेपालको सबैभन्दा ठूलो उद्यम, MAW इन्टरप्राइजले नेपालमा ल्याएको थियो । नेपाल भरि यामाहाको...

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा परेका छन् । अन्तर्राष्ट्रिय ब्रान्डका कम्पनिहरुले विक्रेताले कस्तो साइनबोर्ड राख्ने भनेरै मापदण्ड...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here