Monday, June 5, 2023

यस्तो छ टाटा टियागो(Tata Tiago) को सेफ्टी रेटिङ्ग्स- हेर्नुहोस् (भिडियो सहित)

टाटा मोटर्सले सवारी साधन सुरक्षा समूह ग्लोबल एनसीएपी (NCAP ) द्वारा सञ्चालन गरिएका सबै क्र्यास टेस्टहरु गरिरहेको छ। नेक्सन, पंच र अल्ट्रोज जस्ता यसका मोडलहरूले पहिले नै पूर्ण ५ स्टार सुरक्षा मूल्याङ्कन प्राप्त गरिसकेका छन् तर धेरैलाई थाहा छैन कि टाटा टियागोको इन्ट्री-लेभल मोडल, पनि वयस्क सुरक्षामा क्र्यास टेस्ट संस्थाबाट सम्मानजनक ४-स्टार रेटिङ प्राप्त गरेको छ । संस्थाको तर्फबाट सानो कारको परीक्षण गरिएको थियो ।

टाटा टियागोको वयस्क व्यक्तिहरूको लागि सुरक्षा मूल्याङ्कन

ग्लोबल एनसीएपीका अनुसार कारले चालक र अगाडिको यात्रुको टाउकोलाई ‘पर्याप्त’ सुरक्षा प्रदान गर्ने टेस्टले देखाएको छ । चालकको छातीमा पनि पर्याप्त सुरक्षा देखाएको छ, तर चालकको घुँडा र अगाडि बस्ने व्यक्तिको लागी भने “ठिकै” मात्रै सुरक्षा हुने देखाएको छ । यद्यपि, टेस्टले फुटवेल क्षेत्रलाई अस्थिरको रूपमा मूल्याङ्कन गरेको थियो । कारले अगाडिको दुवै सिटका लागि सिटबेल्ट रिमाइन्डर प्रदान गर्दछ । यी सबै कुराहरु हेर्दा वयस्क व्यक्तिहरूको लागि 4-स्टार रेटिङ प्राप्त गरेको हो ।

बालबालिकाको सुरक्षाको सन्दर्भमा यस्तो छ सेफ्टी रेटिङ

टाटा टियागोले बालबालिकाको सुरक्षाका लागि ४-स्टार रेटिङ प्राप्त गरेको छ । ग्लोबल एनसीएपीका अनुसार, वयस्क सिटबेल्ट प्रयोग गरेर ३ र १.५ वर्षको बच्चाको सिट RWF स्थितिमा जडान गरिएको थियो । दुबै अवस्थामा, बच्चालाई धेरै अगाडी आउनबाट सिटबेल्टले जोगाउने देखिएको थियो । टेस्टले, छाती र टाउको राम्रो सुरक्षा देखाएको छ । CRS मार्किङ स्थायी थियो । टियागो रियर सेन्टर पोजिसनमा ल्यापबेल्टको साथ आउँछ र यसमा ISOFIX एन्कोरेजहरू छैनन् । माथिका सबै कुराहरु हेर्दा बालबालिकाको सुरक्षाको लागि टाटा टियागोले 4-स्टार रेटिङ प्राप्त गरेको हो ।

Latest

मापसे चेक गर्न बसेका प्रहरी हवल्दारको हात गाडी चालकले भाँचिदिए पछि…..

पोखरामा मापसे गरेर गाडी चलाउदा चेकिङमा बसेका प्रहरी हवल्दारको...

नेपालमा पाइने यामाहाको सबै बाइकहरुको सूची, मुल्य सहित

अहिले विश्वव्यापी रूपमा प्रसिद्ध ब्रान्डको रूपमा परिचित यामाहालाई सन्...

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका...

हुन्डाइ कन्स्ट्रक्सन इक्विप्मन्टको नयाँ शाखा धनगढीमा सञ्चालन

हुन्डाइ कन्स्ट्रक्सन इक्विप्मन्टले आफ्नो नयाँ शाखा धनगढीमा सञ्चालन गरेको...

मापसे चेक गर्न बसेका प्रहरी हवल्दारको हात गाडी चालकले भाँचिदिए पछि…..

पोखरामा मापसे गरेर गाडी चलाउदा चेकिङमा बसेका प्रहरी हवल्दारको हात भाँचिदिएका छन् । चालक पोखराका व्यवसायी सौरभ थापा रहेको छन्। थापाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय...

नेपालमा पाइने यामाहाको सबै बाइकहरुको सूची, मुल्य सहित

अहिले विश्वव्यापी रूपमा प्रसिद्ध ब्रान्डको रूपमा परिचित यामाहालाई सन् १९७५ मा नेपालको सबैभन्दा ठूलो उद्यम, MAW इन्टरप्राइजले नेपालमा ल्याएको थियो । नेपाल भरि यामाहाको...

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा परेका छन् । अन्तर्राष्ट्रिय ब्रान्डका कम्पनिहरुले विक्रेताले कस्तो साइनबोर्ड राख्ने भनेरै मापदण्ड...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here