Monday, June 5, 2023

नेपालमा पाइने महङ्गाे रेन्ज देखि सस्ताे रेन्जका हण्डाकाे बाइकहरू

यदि नेपालमा महङ्गाे रेन्ज देखि सस्ताे रेन्जमा कुनै कम्पनिले बाइक बेच्छ भने त्याे हण्डा हाे । यसले हरेक पुस्तालाई फिट हुने खाल्काे बाइक बनाउदछ । माइलेज धेरै दिने र वजन पनि कम भएकाले बाइक CB110 DERAM देखी CBR 600RR सुपर बाइक हण्डाले नेपालमा बेच्द छ । त्यसैले त हरेक पुस्ताले याे बाइक मन पराउछन् । आज हामी याे लेखमा हण्डाले बेच्ने हरेक बाइक एकदम छाेटकरीमा सस्ताे देखि महङ्गाे तर्फ हेर्ने छाै । सबैभन्दा सुरुमा हामी HONDA CB110 DREAM काे बारेमा छलफल गर्ने छाै ।

१. HONDA CB110 DREAM: याे बाइककाे इन्जिन क्षमता ११० सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ४ वटा गियर छन् । याे बाइकले ८०.६ कि.मी पर लिटरकाे माइलेज दिन्छ । यसलाई नेपालमा १ लाख ९९ हजर ९ सय पर्दछ । याे बाइक मुख्यत युवा पुस्ताले भन्दा नि अलि उमर पुगेकाले बढि रुचाउनु हुन्छ ।

२. HONDA CB SHINE 125: याे बाइकाे इन्जिन क्षमता १२५ सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ४ वटा गियर छन् । याे बाइकले ५० देखी ५५ कि.मी पर लिटरकाे माइलेज दिन्छ । यसकाे फ्युल ट्याङ् चाहि १०.५ लिटर रहेकाे छ र याे बाइकलाई आजकाे दिनमा २ लाख ४४ हजार ९ सय पर्छ । याे बाइक मुख्यत अफिस जानकाे लागि प्रयाेग गरिन्छ जस्ताे कि टिचर, जब हाेल्डरहरुले धेरै प्रयाेग गर्नुहुन्छ ।

३. HONDA CB SHINE SP 125: याे बाइकाे इन्जिन क्षमता १२५ सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ५ वटा गियर छन् । याे बाइकले ६१.३२ कि मि पर लिटरकाे माइलेज दिन्छ । यसकाे फ्युल ट्याङ् चाहि १०.५ लिटरकाे रहेकाे छ र याे बाइकलाई आजकाे दिनमा २ लाख ६४ हजार ९ सय पर्छ । CB SHINE मा भन्दा यसमा थाेरै केहि चेन्ज ल्याइएकाे छ । जस्ताे कि नर्मल CB SHINE मा ४ वटा गियर थियाे भने यसमा ५ वटा गियर छ । केहि नर्मल ग्राफिकल चेन्ज पनि ल्याइएकाे छ । अब तपाइले आफ्नाे आवश्यकता अनुसार यसलाइ छानेर लिन सक्नु हुन्छ ।

४.HONDA CB UNICORN 150: याे बाइकाे इन्जिन क्षमता २५० सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ५ वटा गियर छन् । याे बाइकले ६० कि मि पर लिटरकाे माइलेज दिन्छ । यसकाे फ्युल ट्याङ् चाहि १३ लिटरकाे रहेकाे छ र याे बाइकलाई आजकाे दिनमा २ लाख ९९ हजार ९ सय पर्छ । हण्डाकाे याे बाइक पनि मुख्यत बढी अफिस प्रयाेजनमा नै आउछ ।

५. HONDA XBLADE: याे बाइकाे इन्जिन क्षमता १६० सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ५ वटा गियर छन् । याे बाइकले माइलेज भने अलि कम दिन्छ ४७ कि मि पर लिटरकाे माइलेज रहेकाे याे बाइकाे फ्युल ट्याङ् क्यापसिटी भने १२ लिटर रहेकाे छ । अहिले नेपालमा याे बाइकाे मुल्य ३ लाख ३० हजार ९ सय पर्छ ।

६. HONDA HORNET 160R: याे बाइकाे इन्जिन क्षमता १६० सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ५ वटा गियर छन् । याे बाइकले ५२ कि मी पर लिटर माइलेज दिन्छ भने यसकाे फ्युल ट्याङ् चाँहि १२ लिटरकाे रहेकाे छ । याे बाइककाे मुल्य अहिले नेपाली बजारमा ३ लाख ३९ हजार ९ सय पर्दछ ।

७. HONDA CB HORNET 2.0: याे बाइकाे इन्जिन क्षमता १८४.४ सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ५ वटा गियर छन् । याे बाइकले ५७.३५ कि मी पर लिटर माइलेज दिन्छ भने यसकाे फ्युल ट्याङ्काे क्यापसिटी १२ लिटरकाे रहेकाे छ । याे बाइकाे मुल्य अहिले नेपाली बजारमा ४ लाख ९८ हजार ९ सय पर्छ ।

८. HONDA XR 150L: याे बाइक चाहि हण्डाकाे तर्फबाट नेपालमा उपलब्ध सबैभन्दा अर्फटटेबल डट बाइक हाे । याे बाइककाे इन्जिन क्षमता १५० सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ५ वटा गियर रहेकाे छन् । याे बाइकले ३० देखि ३५ कि मी पर लिटर माइलेज दिन्छ भने यसकाे फ्युल ट्याङ्काे क्यापसिटी १२ लिटरकाे रहेकाे छ । अहिले सम्मकाे प्रयाेग अनुसार याे बाइक दुइ वटै अफ राेट र अन राेटमा एकदमै कम्फर्टटेबल छ । अहिलेकाे यसकाे मुल्य नेपाली बजारमा ६ लाख ४९ हजार ९ सय पर्छ ।

९.HONDA CBR 250R: हण्डकाे सबैभन्दा सस्ताे सुपर बाइक त नभनुम् यसलाई तर सुपर बाइकाे लाइट भर्जन चाहि भन्न सकिन्छ । याे बाइककाे इन्जिन क्षमता २५० सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ६ वटा गियर रहेका छन् । याे बाइकले २९ कि मी पर लिटर माइलेज दिन्छ भन‍े यसकाे फ्युल ट्याङ्काे क्यापासिटी १३ लिटर रहेकाे छ । अहिले यसकाे मुल्य नेपाली बजारमा ६ लाख ७९ हजार ९ सय पर्छ ।

१०. HONDA H’NESS CB350: याे बाइककाे इन्जिन क्षमता ३३५ सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ५ वटा गियर छन् । याे बाइकले ४५.८ कि.मी पर लिटरकाे माइलेज दिन्छ । यसलाई नेपालमा ७ लाख ७५ हजर पर्दछ ।

११.HONDA CB 350RS: याे बाइककाे इन्जिन क्षमता ३३५ सी सी काे रहेकाे छ । बाइकमा ५ वटा गियर छन् । याे बाइकले ४५.८ कि.मी पर लिटरकाे माइलेज दिन्छ । यसलाई नेपालमा ७ लाख ९८ हजर ९ सय पर्दछ ।

Latest

मापसे चेक गर्न बसेका प्रहरी हवल्दारको हात गाडी चालकले भाँचिदिए पछि…..

पोखरामा मापसे गरेर गाडी चलाउदा चेकिङमा बसेका प्रहरी हवल्दारको...

नेपालमा पाइने यामाहाको सबै बाइकहरुको सूची, मुल्य सहित

अहिले विश्वव्यापी रूपमा प्रसिद्ध ब्रान्डको रूपमा परिचित यामाहालाई सन्...

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका...

हुन्डाइ कन्स्ट्रक्सन इक्विप्मन्टको नयाँ शाखा धनगढीमा सञ्चालन

हुन्डाइ कन्स्ट्रक्सन इक्विप्मन्टले आफ्नो नयाँ शाखा धनगढीमा सञ्चालन गरेको...
विप्लव अधिकारी
विप्लव अधिकारीhttps://sabaiauto.com/author/biplovadhikari/
विप्लब अधिकारी पत्रकारिताका विद्यार्थी हुन् । अटोमोबाइलका ताजा जानकारीहरुमा उनको विशेष रुचि छ ।

मापसे चेक गर्न बसेका प्रहरी हवल्दारको हात गाडी चालकले भाँचिदिए पछि…..

पोखरामा मापसे गरेर गाडी चलाउदा चेकिङमा बसेका प्रहरी हवल्दारको हात भाँचिदिएका छन् । चालक पोखराका व्यवसायी सौरभ थापा रहेको छन्। थापाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय...

नेपालमा पाइने यामाहाको सबै बाइकहरुको सूची, मुल्य सहित

अहिले विश्वव्यापी रूपमा प्रसिद्ध ब्रान्डको रूपमा परिचित यामाहालाई सन् १९७५ मा नेपालको सबैभन्दा ठूलो उद्यम, MAW इन्टरप्राइजले नेपालमा ल्याएको थियो । नेपाल भरि यामाहाको...

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा परेका छन् । अन्तर्राष्ट्रिय ब्रान्डका कम्पनिहरुले विक्रेताले कस्तो साइनबोर्ड राख्ने भनेरै मापदण्ड...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here