Sunday, June 11, 2023

नेपालमा नयाँ विद्युतीय दुई पाङ्ग्रे सवारीसाधन ब्राण्ड ‘मिकु’ ल्याउने तयारी

कालिबर अटो प्रा. लि ले नेपालमा नयाँ विद्युतीय दुई पाङ्ग्रे सवारीसाधन ब्राण्ड मिकु ल्याउने तयारी गरेको छ । कम्पनीले म्याक्स र सुपर गरी दुईवटा इलेक्ट्रिक स्कुटर लन्च गर्नेछ ।अन्य परम्परागत विद्युतीय स्कुटरहरू भन्दा फरक, मिकु स्कुटरमा एक अद्वितीय सी-आकारको बडी फ्रेम हुनेछ, जसले सिटमुनि एउटा खाली ठाउँ बनाउछ जुन सामान भण्डारण गर्न प्रयोग गर्न सकिनेछ।

सिटको सन्दर्भमा, म्याक्सले एकल सिट प्रदान गर्दछ र सुपरले पिलियन राइडरहरूलाई पनि समायोजन गर्दछ। दुबै ई-स्कुटरहरूमा एलईडी हेडलाइट र एलईडी टेल लाइट हुनेछ। म्याक्स १.२ के डब्लु एच ब्याट्री द्वारा संचालित हुनेछ जसले बोस मोटर संग जोडिएर ८०० वाट को शक्ति प्रदान गर्दछ। ब्याट्री पूर्ण चार्ज हुन ४ घण्टा लाग्छ र फुल चार्जमा ई-स्कुटरले ६० किलोमिटरको दायरा प्रदान गर्छ। यसले ४५ किमी प्रतिघण्टाको गति लिन सक्छ। यसबाहेक, म्याक्स ई-स्कुटर एक सिटको साथ आउँछ।

सुपरमा दुई ठूला ब्याट्रीहरू छन्: १.४ के डब्लु एच एक, जुन बोस मोटरसँग जोडिएको छ जसले ३००० वाट पावर उत्पादन गर्छ। ई-स्कुटरमा दुई व्यक्ति अट्ने र ८० किलोमिटर प्रतिघण्टाको गतिमा चल्न सक्छ। सुपर ई-स्कुटरले पूर्ण रूपमा चार्ज हुन ४ घण्टासम्म लिन्छ र एक पटक चार्ज गर्दा यसले १३५ किलोमिटरको दायरा प्रदान गर्छ।

दुबै ई-स्कुटरहरू चार इन्चको डिजिटल इन्स्ट्रुमेन्ट क्लस्टरले सुसज्जित छन् जसले शक्ति, गति, दायरा, र ब्लुटुथ जडानहरू देखाउँदछ। ५.७ एल फ्रन्ट स्टोरेज, थ्री-स्पीड मोड, क्रुज कन्ट्रोल, युएसबी चार्जिङ पोर्ट, एलईडी बक्स ल्याम्प, हाइड्रोलिक सस्पेन्सन र कम्बाइन्ड ब्रेकिङ सिस्टम अन्य उल्लेखनीय विशेषताहरू छन्।

Latest

मापसे चेक गर्न बसेका प्रहरी हवल्दारको हात गाडी चालकले भाँचिदिए पछि…..

पोखरामा मापसे गरेर गाडी चलाउदा चेकिङमा बसेका प्रहरी हवल्दारको...

नेपालमा पाइने यामाहाको सबै बाइकहरुको सूची, मुल्य सहित

अहिले विश्वव्यापी रूपमा प्रसिद्ध ब्रान्डको रूपमा परिचित यामाहालाई सन्...

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका...

हुन्डाइ कन्स्ट्रक्सन इक्विप्मन्टको नयाँ शाखा धनगढीमा सञ्चालन

हुन्डाइ कन्स्ट्रक्सन इक्विप्मन्टले आफ्नो नयाँ शाखा धनगढीमा सञ्चालन गरेको...

मापसे चेक गर्न बसेका प्रहरी हवल्दारको हात गाडी चालकले भाँचिदिए पछि…..

पोखरामा मापसे गरेर गाडी चलाउदा चेकिङमा बसेका प्रहरी हवल्दारको हात भाँचिदिएका छन् । चालक पोखराका व्यवसायी सौरभ थापा रहेको छन्। थापाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय...

नेपालमा पाइने यामाहाको सबै बाइकहरुको सूची, मुल्य सहित

अहिले विश्वव्यापी रूपमा प्रसिद्ध ब्रान्डको रूपमा परिचित यामाहालाई सन् १९७५ मा नेपालको सबैभन्दा ठूलो उद्यम, MAW इन्टरप्राइजले नेपालमा ल्याएको थियो । नेपाल भरि यामाहाको...

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा

काठमाडौं महानगरिपालिकाले ३० वर्गफिटभन्दा माथिको साइनबोर्ड राख्न नदिएपछि महानगरभित्रका अटो सो-रुमहरु समस्यामा परेका छन् । अन्तर्राष्ट्रिय ब्रान्डका कम्पनिहरुले विक्रेताले कस्तो साइनबोर्ड राख्ने भनेरै मापदण्ड...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here